در راستای تحقق اهداف کارگروه تثبیت مالکیت دولت با رعایت حقوق مردم به عنوان مستثنیات، جنوب کرمان را به عنوان پایلوت تثبیت مالکیت دولت با رویکرد کاداستر معرفی کردیم
دکتر کردستانی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب در مراسم برگزاری همایش حافظان انفال جنوب استان کرمان در شهرستان رودبار جنوب گفت : در راستای تحقق اهداف کارگروه تثبیت مالکیت دولت با رعایت حقوق مردم به عنوان مستثنیات، جنوب کرمان را به عنوان پایلوت تثبیت مالکیت دولت با رویکرد کاداستر معرفی کردیم
برای اولین بار:
همایش بزرگ حافظان انفال در جنوب کرمان برگزار شد

رئیس سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری کشور؛
حال منابع طبیعی خوب نیست/استفاده از صندوق توسعه ملی طی امسال

معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری کشور در همایش حافظان انفال جنوب کرمان گفت :حال منابع طبیعی خوب نیست منابع طبیعی ما مشکل دارد باید حال منابع طبیعی خوب شود.
جنوب کرمان پایلوت تثبیت مالکیت دولت با رویکرد کاداستر
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان گفت: در راستای تحقق اهداف کارگروه تثبیت مالکیت دولت با رعایت حقوق مردم به عنوان مستثنیات جنوب کرمان را به عنوان پایلوت تثبیت مالکیت دولت با رویکرد کاداستر معرفی کردیم.
مقالات و یادداشت ها
قاسم رحیمی نیا، محسن دژن، جواد درینی
16 مهر 1397 ساعت 10:25
ایرج امیری رئیس اداره جنگلداری و جنگلکاری
10 مهر 1397 ساعت 7:46
"دکتر ایرج امیری رئیس اداره جنگل‌داری و جنگل‌کاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان"
5 شهريور 1397 ساعت 14:16
ایستگاه مطبوعاتی
نظرسنجی
نظرتان در مورد این سایت چیست؟
اخبار
750 سازه آبخیزداری در جنوب کرمان آبگیری شد | بازدید :23
جیرفت - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان گفت: 750 سازه از طرح های آبخیزداری و آبخوان داری این منطقه طی بارندگی های اخیر آبگیری شد که نقش مهمی در کنترل سیلاب، تغذیه سفره های زیرزمینی و نیز کنترل رسوب داشته است.
جنگل کاری کردستانی به بار نشسته است | بازدید :27
مدیرکل منابع طبیعی جنوب کرمان:
یک بزرگتر از چهار؛ نماد منابع طبیعی جنوب کرمان شد | بازدید :14

جیرفت - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان با بیان اینکه امسال باید بیشتر از چهار سال گذشته کار کنیم گفت: طرح 4<1 یک بزرگتر از چهار، به عنوان نماد کاری این اداره کل در سال جدید خواهد بود از این رو کارکنان با روحیه جهادی تلاش کنند.
روز طبیعت در جنوب کرمان خسارت نداشت | بازدید :32
جیرفت - ایرنا - مدیرکل‌ منابع‌ طبیعی ‌و آبخیزداری‌ جنوب‌ کرمان گفت: روز طبیعت با همراهی مردم فهیم جنوب کرمان هیچ گونه خسارتی به منابع طبیعی این منطقه وارد نشد.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان؛
روز طبیعت بدون خسارت / بیش از ۲۰ هزار بروشور طبیعت گردی و لزوم حفظ منابع طبیعی در جنوب کرمان توزیع شد | بازدید :37

محمد حسن کردستانی، گفت: در روز طبیعت بیش از ۲۰ هزار بروشور حاوی نکاتی در خصوص طبیعت گردی و لزوم حفظ منابع طبیعی و نیز بسته های کیسه زباله و زغال در جنوب کرمان توزیع شد.
طبیعت گردی امسال در جنوب کرمان بدون خسارت  | بازدید :24
مدیرکل‌منابع‌طبیعی‌ و آبخیزداری‌جنوب کرمان گفت: در روز طبیعت با همراهی مردم جنوب کرمان هیچ گونه خسارتی به منابع طبیعی وارد نشد و آتش سوزی در عرصه‌های ملی و منابع طبیعی نداشتیم.
مدیرکل منابع طبیعی جنوب کرمان: روزطبیعت امسال هیچ خسارتی به منابع طبیعی وارد نشد | بازدید :29
مدیرکل‌منابع‌طبیعی‌وآبخیزداری‌جنوب‌ کرمان گفت: در روز طبیعت با همراهی مردم فهیم جنوب کرمان هیچ گونه خسارتی به منابع طبیعی وارد نشد و آتش سوزی در عرصه‌های ملی و منابع طبیعی نداشتیم.
35 اکیپ یگان حفاظت منابع طبیعی در جنوب کرمان فعال شد | بازدید :22
جیرفت - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از فعال شدن 35 اکیپ یگان حفاظت منابع طبیعی در هفت شهرستان جنوبی این استان خبر داد و گفت: این اکیپ ها برای حفاظت از عرصه های منابع طبیعی در روز طبیعت فعال است.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری جنوب کرمان، خبر داد:
هم زمان با روز طبیعت استقرار ۳۵ اکیپ یگان حفاظت منابع طبیعی درجنوب کرمان | بازدید :22

خانباز امیر افضلی، گفت: ۳۵ اکیپ سیار برای حفاظت ازعرصه های منابع طبیعی منطقه جنوب کرمان در روز طبیعت موسوم به سیزده به در فعال هستند.
اوقات شرعی